25 Ocak 2014 #2255988

TTNET Hizmet Vermeden Parasını Alan Firma

TTNET'e 2 ay önce nakil işlemi için başvurdum alt yapınız yok Telekom'a başvurun dendi müşteri hizmetleri tarafından Telekom'a gittiğim de ise sorun sizin alt yapınız şuan yok geldiğinde bağlanır hattınız dendi.


TTNET'i tekrar arayıp dondurun dedim yine sil baştan işlem şuan çıktığım evde hat aktif 2 aydır onuda kapatamıyor muşum kampayalı müşteriymişim boşuna 2 aydır fatura ödüyorum gelen faturalarından çıktısını alıp tüketici heyetine başvuracağım TTNET bu tarz çalıştıkça daha çok müşteri kaybedecektir.

Ali 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön