08 Temmuz 2013

TTNET Hizmet Veremiyorsunuz Cayma Cezası İstiyorsunuz!

Ankara içinde Çankaya'dan Etimesgut'a taşındık. Eski evimizde TTNET müşterisi idik. Yeni taşındığımız yere nakil yaptırmak için başvurduğumuzda bize internet dolabının olmadığı söylenip, yeni taşındığımız yerdeki TTNET bürosuna başvurmamız söylendi.

Başvuru sonunda dolabın yapılmayacağı söylenip, biz interneti iptal ettirmek istediğimizde bize taahhüt parasını alıp işlemi gerçekleştirebileceğimiz söylendi.

Şikayetim; madem hizmeti ayağımıza getiremiyorsunuz, müşteri memnuniyeti ilk amaç olmak gerekirken akıl direk müşteriden ne koparsak kardır mı olacaktır. Bu kafayla kurumsal şirket olunmaz. Çözüm müşteriden ne koparsak olmamalıdır, çözüm müşterinin memnuniyeti olmalıdır.

Yüksel 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön