22 Eylül 2014

TTNET Hizmet Veremiyor Faturalandırıyor!

1896*** Hizmet numarasıyla aldığım TTNET adsl hizmeti TTNET'ten kaynaklanan sürekli yaşanılan arıza ve söz de hiçbir bilgilendirme ve süre belirlemeksizin bölgesel arızalardan dolayı ay içerisinde günlerce hizmet alamadığım taktirde bana 48 TL fatura çıkarıldı.2014081***** nolu TTNET faturam hiçbir düşüm yapılmadı. BTK'da sistem çalışmıyor. Bu mağduriyetimizi kim giderecek artık.Bari hizmet verilmediği günlerde düşümü yapılsın.

Raci 151 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön