26 Temmuz 2014

TTNET Hizmet Veremiyor Ama Fatura Yolluyor

TTNET 30.05 tarihinden beri bana internet hizmeti veremiyor tarife değişikliği yaptıktan sonra internetim gitti sonrasında arıza kaydı açtırdım fakat kayıt çağrı merkezi personeli tarafından açılmamış bir kaç gün öyle kaybım oldu sonrasında kayıt açıldı internet geldi 3 gün içinde gene gitti arıza kaydı açtırdım günlerden beri bilgi bekliyorum ve 2 aydır internetten yararlanamıyorum. TT mail sayfasına mail atmamı istemişlerdi mail attım oradan da ses seda yok bu arada tabii fatura gönderiminde herhangi bir aksaklık yok fatura tıkır tıkır geliyor faturaya itiraz ettim onun içinde dönüş olmadı. Alamadığım internet hizmetinin faturasını ödemek istemiyorum ve internetimin gelmesini istiyorum.

Ali 69 Okunma

Cevaplar

 • Ali07 Ağustos 2014

  Ya siz dalga mı geçiyorsunuz benim evime telekomdan personel geliyor kontrol ediyor sorun yok diyip modem sarı modemden kaynaklı diyor 2 gün sonra internet gene yok çm arıyorum çalışanınız dslm bilgilerinde sorun var diyor ben size soruyorum modemim sararıp nasıl oluyorda telekom santralinde bulunan dslm bilgilerimi silebiliyor? Gene internet alamıyorum İnternet çağında TTNET sayesinde 2 aydır internete giremiyorum ve bunun birde faturasını ödemek zorunda kalıyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali01 Ağustos 2014

  İnternet hizmeti alamadığım bir firmaya nasıl bir değerlendirme yapabilirim ki birde kullanmadığım internet için para talep ediliyor internetim yok veri indirilmiş olarak görünüyor bu durumda bir garip.

 • Ali01 Ağustos 2014

  İnternet gene bir gün geldi ve gitti artık ayda bir gün üzerinden mi hizmet veriliyor böyle bir uygulamaya geçildi bize mi bilgisi gelmedi ben bir anlam veremiyorum????

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön