11 Şubat 2014

TTNET Hizmet Veremediği Noktada Mağdur Ediyor

Yıllardır TTnet kullanıcısı olarak 2 senelik taahhüdümün bitmesine 6 ay kalmakta. Ev değişikliği sebebiyle taşındığım başka bir bölgede TTnet hattımı ve ADSL hizmetimi taşımak istedim. Bu bölgede hizmet veremediklerini söylediler. Buna istinaden aboneliğimi iptal ettirmek ve başka bir servis sağlayıcıya geçmek zorunda kaldım. TTnet benden kalan ayların farkını istemekte. Hem bana hizmet sunamıyorsun hem de abonelik iptalinden ötürü ücret alarak mağdur ediyorsun. Müşteri memnuniyeti adına son derece yanlış bir tavır.

Selin 52 Okunma

Cevaplar

  • Selin13 Şubat 2014

    Kampanya tanıtımı yapılacağı zaman günde 10 kere arayan TTnet Müşteri Hİzmetleri, müşteri şikayeti/talebi olduğunda 1 kere arayıp ulaşamadığında tekrardan dahi aramıyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön