06 Şubat 2014 #2279630

TTNET Hizmet Veremediği Halde Ceza Ücreti İstiyor

Sözleşme yapılırken 3 lü kampanyadan faydalandırılabileceği söylenip yapıldı. Önce hız ile ilgili alt yapımız uygun değil daha sonrasında da tv bu içinde aynı şekilde alt yapımımız uygun değil bu hizmeti veremiyoruz dendi. Telefonda memnuniyet için ulaştıklarında anlattım kayıt oluşturuldu fakat geri dönüş yapan ve daha sonra konuştuğum tüm temsilciler garip şekilde sorunun
Telekom'dan kaynaklandığını söylediler.


Sorun bu hizmeti alamamam ve sözleşmede varolması mağduriyetimin giderilmesi adına yetersiz olsa da 12 ay tv bu web hizmeti verebilirsiniz dedim. Bunun ücrete tabi olduğu söylendi sözleşmedeki hükümlerini gerçekleştiremeyen TTNET üstelik taahhütümü bozmam halinde cayma bedeli istiyor.

Gökhan 81 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan10 Şubat 2014

  Türk telekom ttnet'i aboneliğimi kapatıp mahkemeye vereceğim

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökhan06 Şubat 2014

  Aynı şekilde alt yapımız uygun değil cevabı duymak istemiyorum problem altyapının uygun olmayışı değil bu hizmeti alamayacağım sözleşme yapıldıktan sonra bilgilendiriliyor olması ve bu konuda çözüm üretilmemesidir. Eğer çözüm üretilemiyorsa sözleşmede ki taahhüt ün geçersiz olmasını iptal edilmesini talep etmekteyim ve bununla ilgili hizmeti yerine getiremediğiniz için cayma bedeli talep etme hakkınız yok. Sonuç olarak Sözleşmemi hizmeti gerçekleştirebiliyor olsaydınız böyle bir talebim olmiyacaktı

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön