18 Mart 2013
Yorum Yap
#1690158

Ttnet Hizmet Sıfır!

Aylar öncesinde hattımı yeni taşındığım eve nakil ettirmek istedim, uzun uğraşlar sonrasında Ttnet in teknisyenleri 2 defa gelmelerine rağmen hattımı bağlayamadılar biz size başka bir elektrik teknisyeni yönlendiririz deyip gittiler, kaç ay interneti kullanmadan fatura ödedim. Ay önce internet hattımı dondurmak istedim.


Müşteri hizmetlerini aradım bana Türk Telekomu aramamı söylediler.Orayı arayıp hattımı dondurmak istediğimi söyledim, işleminiz gerçekleşmiştir dediler.Bundan sonra telefon ve internet faturam gelmeyeceğini söylediler.O tarihten itibaren hala fatura geliyor.Müşteri hizmetlerini aradım konuyla ilgili tekrar beni bilgilendireceklerini söylediler 1 ay, önce hala fatura geliyor.

Gürkan 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler