25 Mayıs 2015

TTNET Hizmet Sıfır!

Ben uzun yıllar Türk Telekom abonesiyim şu 2 aydır yaşadığım sıkıntıyı hiç yaşamamıştım bu kadar berbat bir internet olamaz ben yeni sözleşmeyi düşünürken böyle sıkıntılarla karşılaşmak düşününki size çok müşteri kazandırır devam edin bravo ne var ki Allah'tan sözleşmem 1 Haziran itibari ile sonlanacak ben hem sokağımın yarısına kadar gelip bana ulaştıramadığınız fiber İnternetten ve de hem de yüksek fiyatlarınızdan dolayı 1 Haziran'da ek fatura çıkmadan telefon ve internetimin iptal edilmesini istiyorum

Cihan 136 Okunma

Cevaplar

  • Cihan'ın Teşekkür Mesajı05 Haziran 2015

    Biraz sıkıntılı bir süreç ve kendi gayretlerim sonucu da olsa en azından hiç ilgilenmeyen firmaların var olduğu bu devirde sonunda ilgilendikleri için teşekkür ederim ama lütfen bu sistemi dahada ilerletsinler müşteri memnuniyeti her daim şart.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 26.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön