22 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Problemli!

1.şikayetim internette görünen kota ile faturama yansıtılan kota farklı olduğu için fazla ücret ödedim düzeltme yapılacağı söylendi ama yapılmadı,paramı geri alamadım.
2.şikayetim dikkatli bir internet kullanıcısı olarak kotamı aşmadan(6 GB kotalı) kullanmaya dikkat ediyorum.

Son 12 saat içerisinde internet kullanılmadığı ve bağlantı kesildiği halde kotam 4.7 gb den 19.4 gb ye müşteri hizmetlerine şikayetimi arz ederken yarım saat gibi bir sürede ulaştı. Bu nasıl olabilir?Ttnet e ben bu faturanın bana nasıl yansıtılacağını, benim önceki aylardaki kota kullanımımın dikkate alınıp alınmıyacağını,bunların başıma bir daha gelip gelmiyeceğinden nasıl emin olabilirim?

Ummuhan 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön