15 Nisan 2013 #1742391

Ttnet Hizmet Problemli!

Aralık ayından beridir Ttnet kullanıyorum ve herhangi bir kampanyası olmadan satın aldığım bu internetin hızı ilk 3-4 ay -sözde 8mbps- iken ben 0.67 ortalamasıyla kullandım. Defalarca aradığım Ttnet müşteri hizmetleri en son hattımın yüksek hızda interneti desteklemediğini söyledi. Benden interneti açmak için kesin adres isteyen ttnet hattımın yüksek hızda interneti kaldırmadığını söylemedi.


Hattımla ilgili güncelleme yapılmış ancak 20 mbps kullanan bir arkadaşım 12 ay 45 ikinci 12 ay 60 küsur lira fatura öderken ben 3.67 mpbs internet hızımla 63 lira fatura ödüyorum ve 50 gb sonrasında da adil kullanım kotasına maruz kalıyorum. Ben aylarca internet kullanamazken adaletiniz neredeydi acaba?

Süleyman 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön