15 Aralık 2014

TTNET Hizmet Kocaman Sıfır!

2 aydır. TTNET yalın internet hattımla ilgili sıkıntımı çözemediler. Oyalayıp duruyorlar. Ne interneti kullanabiliyorum ne de kapatabiliyorum. Kapattırmak istediğimde cayma bedeli istiyorlar. Suçu telekom bölge müdürlüğüne atıyorlar. Adamlar geldi hattımda sıkıntı olmadığını söylediler. Bir buçuk ay salladılar sonra on dakika bile sürmeden internet geldi fakat kullanamıyorum. Neden? Bağlantı çok zayıf. Tekrar arıza bildirimi açtılar tekrar. Tekrar. Tekrar. Ben bu kadar lakayıt çalışan şirket ne gördüm ne de duydum. Ha ayrıca hiç kullanmadığım kasım ayında 23.25 TL fatura çıkardılar ödedim ödettirdiler.

Ahmet 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön