02 Mayıs 2013 #1774630

Ttnet Hizmet Kapatma Açma Bedeli!

İşte ttnet'in usulsüz bir şekilde benden para istemesine herkes şahit olsun diye beyan ediyorum ve her yerde de beyan edeceğim. Sözleşme maddelerinde hizmet kapatma açma bedelinin alınması için faturanın son ödeme tarihinden 37 gün sonra internet kapatılır ve hizmet kapatma açma bedeli alınır ama Ttnet benden aşağıdaki fotoğraf da olduğu gibi usulsüz sözleşmenin maddelerine uymayarak benden 19 lira hizmet kapatma açma bedeli uygulayacak.


Bilgi teknolojileri Kurumu BİMER bildiğim ne kadar yer varsa hepsine şikayet edeceğim bütün sosyal medyada paylaşacağım herkes ttnet'in ne kadar insanları saf yere koyduğunu bilsinler.

Yasin 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön