16 Mayıs 2013 #1801993

Ttnet Hizmet Kapama Bedeli!

Dört (4) aylık internet borcum mevcuttu. O nedenle internet hizmetim kesilmişti. Borcumu son kuruşuna kadar ödedim. Bu ay gelen fatura bildiriminde "Hizmet Kapama Bedeli" adı altında 19 TL'lik bir borcumun olduğu bilgisine yer verilmiş.


1. "Hizmet Açma Bedeli" ni "Hizmet Kapama Bedeli" olarak değiştirerek bilgisini tarafıma ilettikleri için TTnet'e sonsuz şükranlarımı sunuyorum.


2. Bir ay sonraki fatura bildiriminde "Ödenmiş borcunuz bulunmamaktadır. Teşekkür ederiz." ifadesinin yer almamasını talep ediyorum. Nitekim, hizmet sunulduğunda ben kendilerine teşekkür etmiyorum!


3. "Hizmet Kapama"nın kendilerine gerçekten de ne kadara mal olduğunu -özel değilse- öğrenebilir miyim?

İlker 155 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön