29 Haziran 2015

TTNET Hizmet Kalitesizliği!

28.04.2015 günü TTNET çağrı merkezinden tarife değişikliği yapılabileceğine dair arandım. İlgili kişiyle konuşma sonunda kimlik fotokopisini imzalayarak [email protected] adresine S*** hanımın dikkatine olmak üzere gönderdim. Daha sonra TTNET çağrı merkezinden S*** hanım aradı ve işlemin (25 GB kota bağlantı hızı 16 MB ücret 28 TL) yapılması için istediği onayı verdim.

Buna rağmen ilerleyen dönemlerde faturalar yüksek gelmeye devam etti. Nihayet haziran ayı ortalarında TTNET çağrı merkezini birkaç kez aradım. Telefona çıkan farklı kişilerden böyle bir tarifeleri olmadığını, [email protected] adresinin kendilerinin olmadığını söylediler. Hattı kapattıramadım. Çok ciddi direnç gösterdiler.

Ahmet 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Haziran 2015

    30.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet30 Haziran 2015

    TTNET çağrı merkezi üzerinden, 2014 yılında ADSL hattımı kapattırmak istedim, taahhüt süresi dolmadığı gerekçesiyle yaptıramadım. Taahhüt süresi bitene kadar ADSL bağlantısının modeme cevap vermeyecek şekilde ayarlanmasını talep ettim, böyle bir yetkimiz yok böyle bir işlemi yapamayız denerek yine yaptıramadım.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön