19 Şubat 2013 #1641723

Ttnet Hizmet Kalitesi Sıfır!

Tayin dolayısıyla hat nakli başvurusu yaptım. Taşındığım adrese telekom servis sağlayamıyor. Çalışmaların devam ettiği söylendi. Elimde telekom il müdürlüğünün vermiş olduğu teknik rapor mevcut (hizmet verilemediğine dair). 30.09.2012 de taahhüt sürem doluyordu normal şartlarda.


Ancak süre bitimine 1 ay kala taşınınca, servis te alamayınca benim onayım alınmadan hattım donduruldu. 18.02.2013 tarihinde bile kapatma başvusunda bulunduğumda taahhüt süremin bitmediği söylendi. Benden kaynaklı olmayan bir durumda ötürü sürem uzayabilir mi? Onayım alınmadan dondurulan hattan ben mi sorumluyum?

Serkan 43 Okunma

Cevaplar

 • Serkan25 Şubat 2013

  bir insan bu kadar uğraştırılır mı? üstelik herhangi bir işlem yapmak için il merkezine gitmem gerekiyor...

 • Serkan25 Şubat 2013

  hiç bir sonuç alamadım. bilgilendirme de yapılmadı. bugün itibarı ile aradığımda kaydımın olumsuz sonuçlandığını söylediler. benim onay verdiğim söyleniyor. onay verdiğim görüşme kaydını dinlemek istediğimi söyledim. bakalım bunun için ne zaman geri dönüş olacak. ben hattı ilk fırsatta il merkezine gidip kapatmayı düşünüyorum. ne kadarsa ödeyip kurtulacağım. lanet olsun...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön