23 Eylül 2014

TTNET Hizmet Kalitesi İyi Değil!

Hizmet anlayışından,hız sorunundan,bağlantı problemi olmasından,alt yapı çalışmaları nedeniyle internet hizmeti verememesinden,bu şikayetlerim nedeniyle defalarca müşteri hizmetlerini
aramaktan,şikayet kaydı oluşturup,gene hiçbir işlem yapılmamasından,telefonda artık neredeyse ağlamaklı bir sesle yardım edin demekten öyle bıktım ki,şimdi geriye dönüp baktığımda bu kadar aciz bırakılacağıma hiç internet kullanmasaymışım da param bu şirkete gitmeseymiş diyorum.


Kullanmadığım ya da hız problemi nedeniyle saatlerce video açılsın diye beklediğimiz bu internete aylık ortalama 35tl ödüyorum. Müşterilerinin başka seçenekleri yok diye TTNET kullanma fırsatını çok iyi değerlendiren firmayı tebrik ediyorum.

İşıl 201 Okunma

Cevaplar

  • İşıl29 Eylül 2014

    Allaha çok şükür bu firmadan kurtuldum,darısı tüm Türkiyenin başına...

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön