23 Nisan 2013 #1759112

Ttnet Hizmet Kalitesi!

Ttnet hizmet kalitesi aldıkları bedele göre ne yazık ki çok düşük. Öncelikle, fatura son ödeme tarihi yaklaşırken eğer fatura ödenmediyse internet hızı düşüyor ve sürekli kesinti oluyor. Kaldı ki, normal zamanlarda bile dönem dönem kesintiler oluyor. 50 gb kotasını geçince hız o kadar düşüyor ki kullanım imkansız oluyor, ayrıca böyle zamanlarda da yine kesintiler oluyor.


Biz faturamızı geciktirmeden günü gününe ödüyoruz ancak aldığımız hizmet çok kötü. Ne yazık ki başka alternatifimiz yok. Alternatifimiz olduğu gün, bir saniye bile düşünmeden ttnet kullanıcı sözleşmemi fes edeceğim.

Özge 118 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön