07 Ocak 2014

TTNET Hizmet İptali!

25.12.2013 tarihinde TTNET İnternet hizmetimi iptal ettim. Bana 10 gün içinde ıslak imza vermezsem hizmetimin tekrar başlayacağı yönünde bilgi verdiler. Araya yılbaşı girdi.02.01.2014 tarihinde de gidip imzamı verdim. İnternet hizmetimi tekrar başlattılar. Şikayetimi her yere yazacağım.


Elimizi verdik kolumuzu alamıyoruz. Ben iptal edebilmek için aylardır bekliyorum, yok o taahhüt bitsin yok bu bitsin. cazip gelseydiler zaten kullanmaya devam edecektim. Telefon istemezsen ek para, kullanırsam sabit ücret. Dolacak ayakkabı kutularınız mı var? Hem yanıltılıp hem kötü bir hizmet alacak kadar saf mıyız kardeşim!

Leman 71 Okunma

Cevaplar

 • Leman22 Ocak 2014

  hangi bilgilendirme acaba? bölge müdürlükleri ve siz ayrı telden çalıyorsunuz.benim muhattabım neresi bi anlasam!

 • Leman16 Ocak 2014

  şikayetim henüz tam anlamıyla çözüme kavuşmadığından dolayı ankete kesin cevaplar veremiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön