25 Nisan 2013 #1763439

Ttnet Hizmet Değil, Reklam!

Dünyanın çevresinden 4 kat uzun, 168.000 km'lik bir fiber altyapıdan bahsediyorsunuz. İnternet sitenizden sorguladığımda oturduğum binanın fiber internetten yaralanabildiğini belirtiyorsunuz. Tüm şartlar bu kadar uygunken nasıl olur da ben fiber internetten yararlanamıyorum? Reklam yapacağınıza hizmet vermeniz en doğrusu değil mi?


Ben İstanbul'un ortasında, 7 tepesinden birinde oturan biri olarak nasıl yararlanamıyorum? Sizden isteğim ya gerçekleri yansıtıp internet üzerindeki sorgulamamı değiştirip "burada fiber internet altyapısı yoktur" yazınız, ya da evime fiber internet ulaştırın. Aksi takdirde alamadığım hizmetin var olduğunu göstermeniz yasal bir suçtur, bilginize.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön