23 Nisan 2013 #1759410

Ttnet Hizmet Bedeli Geri Ödemesi!

Ttnet ile 2 ekim 2012 den itibaren devam etmekte olan sorunlarımız ve kendi hatalarından dolayı kestikleri internet hattımı benim hatammış gibi gösterip üste çıkmaya çalışıyorlardı. Bu yaptıklarına tamam demediğim ve hakkımı istedim. 1 marttan itibaren bugüne kadar kendileri benden hesap numaramı alıp bana 180 küsür lira geri ödeme gerçekleştirecekler ama hala daha bu kadar basit bir işlemi gerçekleştiremiyorlar.


Aradığımda yetkili istediğimde yetkili kimsenin olmadığını kendileriyle görüşebileceğim bir telefon numarasının olmadığını söylüyorlar. Yani onlar sizden haksız para alıyorlar ama size geri ödeme yapamıyorlar. Ttnet'ten nefret ediyorum.

Hasan 108 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön