13 Eylül 2013 #2009474

TTNET Hizmet Bedeli Alıyor Ama Hizmet Vermiyor!

TTNET'ten 2 yıl kullanma zorunluluğu ile internet satın aldım. Kapatma bedeli 1 yıl sonra 250-300 TL arasında olacağı söylenerek sözleşmeye imza attım daha sonra 1 yıl sonra interneti kapatırken 473 TL kapatma bedeli istediler neymiş kullanmadığınız günlerin ücreti alınacak diye bir söz söylediler ama alırken bu bilgi verilmedi.


Öncelikle Türk Telekom'la iş yaparken dikkat etmek gerekiyor. Daha sonra neti İstanbul'a getirdim 2 hafta internetimi bağlamadılar yasal nedenlerden dolayıymış ama ücretini aldılar ne olsa hizmet ediyorlar ya!


İnternetimi vergiler dahil 45 TL'ye anlaştım şuan evime gelen fatura 60-70 TL arasıdır. Sınırsız olmasına rağmen hiç bir zaman sabit bir fiyat gelmez.

Eyüp 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Eyüp16 Eylül 2013

    ne arayan var ne soran var daha ne diyim sıfır hizmet ama hizmet bedeli almasını biliyorlar..

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön