28 Aralık 2015

TTNET "Hizmet Bedeli" Adıyla Haksız Kazanç!

TTNET, şubeye gidip ödediğim fatura, sisteme geç girildiği için internet hizmetini kesti. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettikten sonra da birkaç saat içinde hizmet tekrar açıldı. Yalnız Aralık ayı faturama 24 TL, Hizmet Bedeli adı altında bir ücret yansıtılmış. Geç ödenen faturalar için gecikme bedeli kesmelerini anlıyorum, ödenmeyen faturalar için hizmeti de kesebilirler. Ama şube hatasından kaynaklanan kesintinin ardından, tekrar hizmeti başlatmak için 24 TL kesmelerini açık bir soygun olarak görüyorum.


Her ücretin makul bir açıklaması olması gerektiğini düşünüyorum, 24 TL bir hizmet bedeli değil, müşterileri tamamen çıldırtmadan en fazla ne kadar soyabiliriz düşüncesinin ürünüdür.

Sait 24 Okunma

Cevaplar

  • Sait08 Ocak 2016

    Sanırım aldıkları binlerce şikayete zaman ayıramamaktan olacak, firma şikayetimle ilgilenmedi, tarafıma hiçbir dönüş yapılmadı. Ne yazık ki bu konuda Şikayetvar.com internet sitesinin de çaresiz kaldığını gördüm, hakkında yazılan binlerce kötü yoruma aldırış etmeyen, tekelleşmiş bir firmayla sadece bu yorumları yayınlayarak mücadele edilemiyor. Bundan sonra bu şikayetimi Tüketici Mahkemesi'ne taşıyacağım. Bu haksız ve dayanaksız uygulamadan şikayetçi herkese de aynı şekilde hareket etmesini öneririm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön