21 Haziran 2014

TTNET Hizmet Almamama Rağmen Ücret Talep Ediliyor!

2013 Eylül ayında nakil işlemi için başvuruda bulundum. Defalarca TTNET müşteri hizmetleriyle görüşmeme rağmen sorunum bir türlü çözüme kavuşturulamadı. Nakil işlemi alt yapının olmaması nedeniyle yapılamadığı belirtilmesine rağmen durmadan aylık fatura çıkarıldı. Sonraki müşteri hizmetleriyle olan görüşmelerimde hizmet almadığınız dönemdeki faturalarınız, hizmet almaya başlandığında bu ücretler faturalarınızdan düşülecektir dendi.


Müşteri hizmetleriyle olan bir başka görüşmemde faturalandırılmanın durdurulduğu belirtildi. Bir yıldır hiç bir hizmet almama rağmen faturanın tahsili isteniyor. Faturaların tamamen silinmesi için 11.04.2014 dilekçe yazdım. Ancak dilekçeme herhangi bir cevap verilmedi.

Abdullah 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön