17 Eylül 2013 #2016252

TTNET Hizmet Almadığımız Dönem İçin Fatura Düzenlenmesi!

TTNET A.Ş'nin Tivibu ve yalın İnternet abonesiydim. 2013 yılı Mayıs ayında yayınımız kesildi. Arıza kaydı verdik arızayı gidereceklerini söylediler. Ancak defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen sorunumuz giderilemedi. 18.06.2013 tarihinde TTNET A.Ş.'nin Erzurum şubesine giderek
cihazları teslim ettim.


Hiç kullanmadığımız dönemler için TTNET A.Ş adıma 92,00 TL fatura tahakkuk ettirdiler, söz konusu faturaya itiraz ettim. Faturanın düzeltilmesini beklerken bu kez 313,01 TL fatura göndermişler. Şirket arızayı gideremeyerek yaklaşık iki ay hizmet vermedikleri gibi aboneliği kapatmama rağmen fatura üstüne fatura göndermeye devam etmektedirler.

Anşa 166 Okunma

Cevaplar

 • Anşa20 Eylül 2013

  Pardon en büyük bomba akşam mail adresimde beni bekliyormuş en büyük şok buydu.firmanın kendisinede yazmıştım gelencevap parantez içinde. (ILETISIM ([email protected])Kişilere ekleEk 19.09.2013 Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili olarak bilgi vermek amacıyla, 19/09/2013 tarihinde sistemlerimizde kayıtlı olan irtibat bilgilerinizden size ulaşamadık. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla TTNET A.Ş.) Onlara şu cevabı burdan da vermek istiyorum. kolay gelsin gerçekten bana ulaşamadınız mı? halbuki bu gün ttnet 4440375 den iki defa arandım iki defa müşteri temsilcinizle konuştum.dünde bir kez müşteri temsilciniz aradı onunlada konuştum.Ayrıca akşamda bir mesajınız geldi.gerçekten ulaşamadınız mı? Son olarak şunu söylemek istiyorum.Artık kızgınlığım geçti.Heyecanla bir sonraki telefon,mail veya mesajınızı bekliyorum.Buradan kendime eğlence çıkarmaya başladım.aynı fıkra gibisiniz.Yanlız bu şu demek değil hakkımı aramaktan vazgeçmiyeceğim.Ayrıca bence birimleriniz arasında iletişim sorunu var bunu çok acil gidermeniz gerekiyor.Bunuda kabul ederseniz bir dost tavsiyesi olarak düşünün.bu yazdıklarımın hepsi 24 saat içinde oldu.düşünün.

 • Anşa20 Eylül 2013

  öğleden sonra gene ttnetten aradılar ve düzeltmelerin 16 ağustos ve 31 ağustosta yapıldığını söylediler.bende madem düzeltmeleri ağustosta yaptınız neden temsilciniz 6 eylülde yazı yazarak borcunuzu ödeyin yoksa yasal takibata başlıyacğız dedi ve neden öğleden önce başka bir müşteri temsilcisi arayarak 270mi 290 mı tam hatırlamıyorum (ttnetten gelen tutarsız telefonları dinlemekten dumura uğradığımdan olsa gerek) borcunuz var ödeyin yoksa yasal takibata başlıyacağız dedi dedim.sizin bir otomasyon programınız yokmu? müşteriyi aramadan önce bir araştırma yapmıyormusunuz? 24 saat bile olmadan 3 telefon aldım.birincisi düzeltmeler zaten yapılmıştı neten şikayet ettinizki der gibiydi.ikincisi borcunuz var neden ödemiyorsunuz bakın sizi icraya veririz hıııı!!!!üçüncüsü hanımefendi başvurunuz üzerine düzeltmele 16 ve 31 ağustos tarihlerinde yapıldı borcunuz yok bir miktarda iadeniz var dedi.soruyorum benim borcum varmı yokmu kafam karıştı çünkü esas bomba akşam üzeriydi.ttnet tivibu cihazlarınızı teslim etmemişsiniz neden etmiyorsunuz hemen edin yoksa bedeli size fatura edilecektir diyor ki ben cihazları 18 haziranda imza karşılığı teslim ettim.bide sonuna teslim ettiyseniz bu uyarıyı dikkate almayın diye eklemişler.Bu nasıl bir çalışma sistemi ben cihazları 18 haziranda teslim ettim bu sizin sisteminize kaç ay olmuş işlenmemiş ve bana bunun için mesaj gönderiyorsunuz.

 • Anşa19 Eylül 2013

  Çok enterasan sice mesajı9 gönderdikten sonra tekrar ttnet aradı borcum olduğunu ödemezsem yasal takibata başlayacaklarının bildirdi bunların birbirlerinden haberi yok.Bu iş mahkemede sonuçlanacak anlaşıldı.

 • Anşa19 Eylül 2013

  Kesinlikle çok kötü sistemleri var.K,imsenin kimseden haberi yok.beni aradılar sizin faturanız 31 ağustos itibarıyla düzeltildi dediler ancak temsilcileri 06 eylül tarihli yazısı ile borcumu 31 ağustos itibarı ile ödemezsem yasal takibata başlayacaklarını belirtiyorlar.Dikkat edin yazının tarihi 06 eylül borcu ödemem için verdikleri süre 31 ağustos tıpkı lokanta 500 mt geride tabelası gibi.Daha korkuncu müşteri temsilcisi 31 ağusto itibarıyla düzeltme yapıldı diyor.kimsenin kimseden haberi yok.Bundan sonra bu kadar sinir harbi yaşamaktansa ömrümü internetsiz geçiririm daha iyi.Mayıs ayından bu yana bize yaşattırdıkları tam bir zulüm.Personellerinin yetersizlikleri ve sorumsuzluklarının cezasını bize yaşattırdılar.İletişisizliklerinin ceremesini bize çektirdiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön