08 Nisan 2013 #1729204

Ttnet Hizmet Almadığım Halde Ücret Yansıtmışlar!

Temmuz ve haziran 2012 aylarında özel sebeblerden dolayı Ttnet faturamı ödeyemedim. Hizmete kapanan aboneliğimin faturalandırılmayacağını düşünerek iptal işlemi için Ttnet başvurmadım. Dolayısıyla aboneliğimin devam ettiğini hizmetin devam ettiğini varsayarak devam eden 4 ay boyunca tarafıma fatura edilmiş fakat adresime ulaştırılmamıştır.


En sonki Aralık 2012 faturamdan da 4 ay sonra icra takibi için yazı gönderdiler.Ttnet kullanmadığım internetin parasının tahsili için icra takibi başlatmıştır.Ttnet müşteri hizmetlerinden 2066 sicil nolu çalışanına yaptığım itiraza cevap "ödemek zorundasınız". Şikayetçiyim.

İsmail 113 Okunma

Cevaplar

  • İsmail10 Mayıs 2013

    Hala çözüme ulaşmadı. TTnet müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor kimsenin bu kurumla çalışmamasını tavsiye ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 06.04.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön