19 Şubat 2013

Ttnet Hizmet Almadığım Halde 155 TL Ücret Talep Ediliyor!

16 Kasım'da isteğim dışında Ttnet tarafından sözleşme yapılmadan adıma gerçekleştirilen ADSL aktivasyonunu hemen o gün arayarak hiçbir kurulum/kullanım yapılmadan 19 kasımda iptal ettirdim.

Buna rağmen sanki hizmet almışım gibi 155 TL+gecikme faizi fatura çıkarttılar ve ödemezsem hukuki süreç başlayacağına dair mesaj atıyorlar.

Çağrı merkezine 3 ay boyunca belki 10 kere açtırdığım şikayet taleplerine geri dönüş yapılmıyor ve inatla para talep ediyorlar. İnsanları aylarca uğraştırarak yıldırıp hizmet vermedikleri halde gelir elde etmeye çalışıyorlar.

Sorun çözülmezse Tüketici Koruma Derneği üzerinden hakkımı savunacağım. En son şikayet talebimin numarası: 112308003

Acilen ilgilenilmesini istiyorum.

Gulben 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön