13 Eylül 2013 #2010173

TTNET Hizmet Alamıyoruz!

TTNET İnternet hizmeti almak istiyoruz bina olarak 23 aile bu hizmeti almak için defalarca başvuruda bulunduk ama hala bir bildirim veyahutta bir icraat olmadı. Bulunduğumuz yerde alt yapanın olmamasından bahsediyorlar ama 1 yıl 4 aydır bu hizmeti bize sağlamadılar 40 metre ilerideki yapılarda bu hizmet var ama bizim binamızda yok. Artık İnternet hizmeti almak istiyoruz, gerekenin yapılmasını arz ederim.


Atapark Mah. 1291.Sokak Hacı Ali Apartmanı NO:57 Keçiören Ankara..

Kürşat 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kürşat13 Eylül 2013

    Siz Burada ne iş yapıyorsunuz ? bana yol göstermek yerine aramanız gerekmez mi ?

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön