13 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

09.mayıs dan beri hizmet alamıyorum.5 gündür sorunumu çözemeyen firma çalışanlarınızın ne benim ne de ailemin huzurunu bozmaya hakkı olmadığını düşünüyorum. Telefonla yaptığımız iletişimler de buna çözüm olmadı. Ben ne acı ki Ttnet e inancımı yitirmek üzereyim ,bu sorun o kadar huzur bozucu ki artık çevreme de bu mağduriyetimi dile getireceğimiz üzülerek belirtmek isterim. Benim istediğim sadece hizmet almak. Sizin için müşteri memnuniyeti ne kadar önemli inanın bilemiyorum.

Sema 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön