06 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Ttnet bayisine gidip internet başvurusu yaparsınız bayi başvuruyu iki kere sisteme girer ve bundan sonra başınıza gelmeyen kalmaz. 25. 04. 2013 tarihinde bayide Ttnet 3'ü bir arada paketine başvuru yaptım. Bayi başvuru yaptığım gün ver ertesi gün iki ayrı başvuru yapmış her ne kadar kendi kabul etmese de iki gün sonra telefonumu bağladılar.

Telefon bağlanmasının üstünden 4 gün geçti internet hattı hala açılmadı bayi ve bağlı bulunduğum Avcılar Telekom santrali hattımın açıldığını Ttnet çağrı merkezi ise hattımın beklemede olduğunu söylemekte. konuyla ilgili 3 ayrı birimden ( bayi, çağrı merkezi, Avcılar santrali ) ayrı ayrı bir birinde farklı şeyler söylemekte ve ben hizmeti yinede alamamaktayım.

Efkan 12 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön