04 Mayıs 2013 #1778888

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Ttnet bayisine gidip internet başvurusu yaparsınız bayi başvuruyu iki kere sisteme girer ve bundan sonra başınıza gelmeyen kalmaz. 25. 04. 2013 tarihinde bayide Ttnet 3 ü bir arada paketine başvuru yaptım. Bayi başvuru yaptığım gün ver ertesi gün iki ayrı başvuru yapmış her ne kadar kendi kabul etmese de iki gün sonra telefonumu bağladılar.


Telefon bağlanmasının üstünden 4 gün geçti internet hattı hala açılmadı bayi ve bağlı bulunduğum Avcılar Telekom santrali hattımın açıldığını Ttnet çağrı merkezi ise hattımın beklemede olduğunu söylemekte. konuyla ilgili 3 ayrı birimden ( bayi, çağrı merkezi, avcılar santralı ) ayrı ayrı bir birinde farklı şeyler söylemekte ve ben hizmeti yinede alamamaktayım.

Gökhan 452 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan05 Temmuz 2013

  sorunumu ttnet değil kendi cabamla çözdüm sorun ben fiber hat aldığım halde santrale fiber modem değil normal modem bildirdikleri için hatta internet gelmemiştir.kendim avcılar santralle görüşüp doğru bilgiyi verdikten 2 dakika sonra hattımı aktif hale getirdiler.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökhan06 Mayıs 2013

  Ttnet defalarca beni aradı hatta gece saat 22.40 dahi aradılar ama sonuç olarak bir şey değişmedi. Ne internet hizmetini ne telefon hizmetini nede tivibu hizmetini almış değilim. Arayıp ayni şeyleri söyleyip duruyorlar. Ekipler gelip sorununuzu çözecek ama gelen giden yok. 11 gün oldu hiçbir hizmet alamamakta yım ama bu 11 günün faturası bana çıkacak ve ben istesemde istemesemde alamadım hizmetin bedelini ödeyeceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön