22 Nisan 2013 #1755499

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Ttnet internet sağlayıcısından almış olduğum internet hizmetini ayın 17 sinde iptal ettirdim buna rağmen portumu başaltmadıkları için farklı bir sağlayıcıdan hizmet alamıyorum. Görüşmediğim temsilci kalmadı işlem yapamıyorlar desteğinizi bekliyorum

Eser 54 Okunma

Cevaplar

 • Eser23 Nisan 2013

  Buradaki mesaji kopyalayip mail adresime gondermek cevapsa evet cevap verilip,bilgilendirme yapildi. Arkadasim isinizi yapin portumu bosaltin bos bos mesajlar yazmayin.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Eser22 Nisan 2013

  Çağrı merkezini aradığımda port boşaltılma işleminin TELEKOM Müdürlükleri tarafından yapıldığını ve, kendilerinin yapamadığını belirtiyorlar.Ben hizmeti ttnetten aldım telekomdan değil ayrıyetten 7 günlük bir port boşaltma sürecinden bahsediyorlar yasal süreçmiş, sözleşmede bulamadım bunu göndermelerini istedim hala mailime gelen birşey yok takım liderleri bilgisiz ve cahil.Portumu ne zaman boşaltacaklar merak ediyorum..

 • Eser22 Nisan 2013

  Tarafıma ulaşan bir yetkili yok aramaya devam ediyorum çözüm üreten biride yok bravo ttnet.Arkadaşlar TTNET'e abone olup başına bela almayın gidin superonlinedan alın biri adslden alın koçnetten alın bu firmayla muhattap olmayın..

 • Eser22 Nisan 2013

  sorun hala devam ediyor yukardaki yetkili kesintisiz hizmet veren çağrı merkezlerinden bahsetmiş ama onları yetkilendirmemişler boşaltma işlemini sağlayamıyoralarmış :) Hizmet veren bir kurum değilsiniz işe yarayıp portumu boşaltsanız çok daha güzel olacak!

 • Eser22 Nisan 2013

  5 gündür halen daha portum boşaltılmamış durumda yasal süreç diyip duruyorlar hangi yasal süreçten bahsediyorsunuz? Çağrı merkezinizde görüşmediğim takım üyesi takım lideri kalmadı halen daha sorunum giderilmiş değil aboneliğim eski olduğu için iptal edip başka bir sağlayıcıdan hizmet almamı istemiyor acil bir şekilde benimle iletişime geçip iptal etmenizi istiyorum.Siz mayıs ayında iptal edip 1 fatura daha almanın hesabını yapıyorsunuz böyle devam ederseniz hakem heyetine başvuracağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön