04 Temmuz 2013

TTNET Hizmet Alamıyorum!

Tivibu'm çalışmıyor. Modemim arızalı 21. 06. 2013 tarihinden itibaren internete bağlanmamda hep kopukluk yaşıyorum. Daha bir dakika bile Tivibu'dan yararlanamadım. Defalarca müşteri hizmetlerinizi aradım size 3 iş günü içinde dönüş yapacaklar deniyor. Bir kere bile arayan olmadı.

Ali 37 Okunma

Cevaplar

 • Ali11 Temmuz 2013

  10.07.2013 te ttnet ve tivibu yine eve teknisynelrini gönderdiler.ilk günden beri benim söylediğim modemin arızasını yine tespit ettiler.komikler. ve aymaz bir şekilde yine tivibunuz bağlandımı diye yine 4440375 ten aradılar.5 mi 6 mı oldu bilmem eve gelen teknisyen sayısı. ama ne internetten faydalanıyorum ne de tivibudan. bu günde ttnetin taşeron kurulum firmasından aradılar. modemi geldiği yere gönderin diye. biz aciziz koskoca ttnet firması bir modemi değiştiremediler. üyelği iptal etmek isteyince 150 tl taahhüt bozma cezası var deniyor müşteri hizmetlerince . genel müdürleri tahsin yılmaza tweet attım o bile sallamıyo.100 tllik zaten telefon görüşmesi yaptım. ama artık ben ttnete acıyorum.. yazık..

 • Ali09 Temmuz 2013

  Sikayetvara teşekkür ederim ederim sayenizde hem ttnet ten hem de tivibudan geldiler sonuç sıfır ikiside birbirini suçluyor ama ben hizmet alamıyorum. Utanmadan bide fatura gönderirler işte O zaman film kopacak

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali07 Temmuz 2013

  Evet sizin yönlendirmenizden sonra da yediler ama yine cozemediler 21.06.2013 te benim ilettiğim şeyi bana yine söylediler Modem bozuk biz tivibudan geldik sizin sorununu ttnet çözecek. Yuh... Gidip modeminizi değiştirin diyolar utanmadan yani anlayacağınız sakin eve ttnet sokmayin

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön