16 Mayıs 2013

Ttnet Hizmet Alamıyorum!

Ttnet beni bıktırdı abartmıyorum düzenli şekilde her ay 50 tl faturamı ödediğim halde hizmet alamıyorum 1 gün net varsa 5 gün yok 2 gün varsa 10 gün yok aramaktan bıktım ödediğim telefon faturaları ayrı bütün bilgilerimi tuşlayıp bağlandığm halde m. hizmetleri aynı soruları tekrar soruyor anlamış değilim.


Eskiden en fazla 1 güne dönerlerdi şimdi aramıyorlar bile 12 ayda benim yarım yamalık aldığım hizmet belki 5 aydır yani 7 ay hep şikayet boşa verilen 350 tl internet faturası sadece net için bağlanan telefon faturası her ay 20 lira arıza kaydı için aramalarım her ay 10 lira yani yıllık 500 tl den fazla Ttnete boşa ödenen param var, çok sıkıldık kapatacağız.

Sevda 69 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön