08 Temmuz 2015

TTNET Hizmet Alamamak Bu Olsa Gerek!

Suan 21. Yüzyıldayız evet bilmeyen yoktur ama insan bazı durumlarda bu durumu belirtip, sorgulaması gerekiyor maalesef. Bir kurum hizmet veriyorsa ve siz de hizmet almak istiyorsanız yani iki olumlu irade beyanı varsa her şey rahatlıkla olmalı, hizmetini veren vermeli alan ise almalı değil mi? TTNET ile bu mümkün değil. Şaşırtıcı ama maalesef değil. Yeni aldığımız 8 katlı devasa bir siteye kimse internet bağlatamıyor biz de dahil. Bağlatmak istiyoruz ama altyapı yokmuş, o yokmuş bu yokmuş. İletişime geçtim TTNET ile aradılar bölgeye bildireceğiz dediler ama 1 hafta oldu şuan ne bir çalışma ne bir haber var nede olacak gibi.

Alperen 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alperen11 Temmuz 2015

    4 gün önce yazdım şikayeti. TTNET ile görüştük ve bölge müdürlüğüne ileteceğiz geri dönüş yapılacak dediler. Bu dedikleri dördüncü. Nasıl bir bölge müdürlüğü ise hiç geri dönüş yapılmıyor. Bölge müdürlüğüne hiçbir müeyyide yok. Hala hizmet alamamaktayım. Hizmet vermek amacıyla çıkıyorsanız hizmet vermek zorundasınız yeter!

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön