31 Ekim 2014

TTNET Hizmet Alamadığım Halde Fatura Gönderiyor

13 Ekim 2014'te TTNET çağrı merkeziyle yaptığım konuşmada TTNET'ten ne talep ettiğimi yetkilinin bana ne cevap verdiğini hala öğrenemedim. Aradan geçen 18 günde kayıtlı ve basit bir konuşmanın içeriğini açıklamak istemiyorlar. Her gün arıyorum peki dönüş yapacağız deyip dalga geçiyorlar ama benim faturalarımı internet hizmeti almadığım halde göndermeyi ihmal etmiyorlar.

Şimdi burada şikayetime cevap olarak müşterimizin şikayetini aldık en kısa sürede devam eden otomatik ve insan tarafından yazılmamış bir mesaj yapıştıracaklar.

Ercan 141 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön