06 Ocak 2015

TTNET Hizmet Alamadan Tarafıma Düzenlenen Faturalar

2014 yılının ocak ayında 232256**** numaralı TTNET hattıma nakil işlemi yapıldı. Ekipler gelip bağlantıları yapıp gittiler ama tarafıma ait olan internet ve sabit telefon hattım hiçbir şekilde çalışmadı. Defalarca arıza kaydı oluşturdum ama sorun çözülemedi. Defalarca hattı kapatmak istedim ama sorunu halledeceklerini söylediler Toplamda tarafıma 324 TL fatura düzenledi ama hiçbir şekilde hizmet alamadım fatura iptali için dilekçe yazdım kabul etmediler ve her aya farklı bir tutarlarda fatura düzenlemişler şimdi de avukata verip borcu 700 TL'ye çıkartmışlar ve maaşıma haciz işlemi başlatılıyormuş. Bu konuyla ilgili haksız yere talep edilen bu ücretlerin iptali için yardımınızı bekliyorum.

Tayfun 1.342 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun08 Ocak 2015

  sorunun çözümü için sadece kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar

 • Tayfun08 Ocak 2015

  2014 yılı ocak ayında yapılan nakil sonrası adresime gelen ekiplerin yaptığı çalışma sonrası nakil işleminin gerçekleştiğini hattımın aktif olarak kullanabileceğimi söylemişlerdi şimdi ise yapılan incelemede sorunun bina içi kablolarıyla alakalı olduğu söylenip fatura işlemi iptal edilemiyormuş faturaları iptal etmemek için kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön