16 Temmuz 2013

TTNET Hizmet Açma Bedeli!

Kredi kartımın hesap kesim tarihi bugün ve fatura ödememi yapmak için bugünün bitmesini beklerken internetimin kesildiğini gördüm. 2 faturayı anında ödedim. Sonrasında bir yazıya rastladım. Hiçbir şekilde tebliğ edilmemesine rağmen, hiçbir şekilde bu uygulamadan haberdar olmamama rağmen TTNET bir kural koymuş, gecikmeden dolayı hat kapandığında ödemenin ardından 19 TL hizmet açma bedeli kesecekmiş.


Bu gibi kurallar nasıl oluyor da kullanıcılara tebliğ edilmeksizin hayata geçirilebiliyor? Yarın daha da abartıp sizin üyeliğinizi 500 TL yaptık buyrun ödeyin deseler sanıyorum ödemekten başka şansımız olmayacak. Benim talebim bu 19 TL cezanın iptal edilmesidir.

Samet 50 Okunma

Cevaplar

  • Samet19 Temmuz 2013

    Kendileri beni arayıp çözüm sunmadılar, şikayetime sebep olan haksızlığı bir kez de sözlü olarak dile getirdiler. Mağduriyetimin giderilmesi ya da uzun yıllardır müşterileri olmamdan yola çıkarak memnuniyetimin gözetilmesi gibi bir şey söz konusu bile olmadı. Tebliğ edilmemiş bir kuralı durum gerçekleştiği anda önümüze süren bu firmanın bu uygulaması kısıtlanmalıdır. Çok daha kötüsünün olmaması için önlerinde bir engel var mı?

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön