13 Şubat 2014 #2291376

TTNET Hızımı Düşürmüş Ama Parasını Düşürmemiş!

Hız düşüklüğü nedeniyle bugün TTNET'i aradım. müşteri temsilcisi gonca hanım bana hızımın düşük olduğunu oradan yükseltebileceklerini söyledi. Şunu söylemek istiyorum. Ben belli bir para karşılığında TTNET den bir hizmet alıyorum, peki TTNET neden kafasına göre benim hızımı düşürüyor.


Satın aldığım paket belli tarifem belli her şey belli illa ki aramam mı lazım bunları. Sadece bu hız yüzünden yeni modem aldım ama problem TTNET deymiş. Paketim tarifem değişmeden nasıl olur da benim paramla satın aldığım hizmetimi kısıtlarsın.

Ertuğrul 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ertuğrul13 Şubat 2014

    Eskiden turkcel nasılsa TTnet de aynı ... aynı zıhnıyet başka birşey değil.. alternatifiniz çıkınca rahatlarız inş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön