22 Mart 2013 #1700971

Ttnet Hızım Düşük!

İnternet hızım 16mbps ye kadar ben bunun 2 mb kullanıyorum. Sorun ise istanbulun orta yeri avrupa konutları TEM karşısı ana caddede bu sorunu yaşıyorum hemen karşımdaki konutlar 100mb kullanırken bana 2mb üstü internet veremiyorlar 4mb bile razıyken onu bile alamıyorum. Sizin işiniz bilgisayar, cep telefonu değilki sizin işiniz telefon hizmeti ve internet hizmeti vermek onların üstesinden bir gelin sonra başka adımlar atın.Sürekli reklama vereceğiniz parayı müşterilere doğru hizmetle çözün. Müşteri verir sizin adınıza reklam. Artık 5. sınıf muamelesi görmek istemiyoruz bütün cadde boyu sizden şikayetçi bizde 20 mt karşımızdaki konutlar gibi 100mb istiyoruz.

İsmail 862 Okunma

Cevaplar

 • İsmail'in Teşekkür Mesajı09 Şubat 2014

  6 YILLIK ŞİKAYETLERİM SONUNDA İNTERNET HIZIMIZ 25 MB OLDU GEÇDE OLSA BUNA DA ŞÜKÜR....

 • İsmail09 Mayıs 2013

  Türk telekom müdürlüğünün oturduğu yerden iş yapmaya çalıştığı, Hiçbir şekilde sorunun çözülmediği, ben oturduğum yerde hat sorunlarını çözeyim, oturduğum yerden laptop satayım, tablet satayım mantığıyla çalıştığını gördük. BEN HALEN AYNI SORUNLARIMI YAŞIYORUM.. İNTERNET HIZ YÜKSELİYOR SÜREKLİ KOPUYOR ORDAN CEVAP VERECEĞİZE GELİN ALTYAPI SORUNUNUZU ÇÖZÜN... YURTDIŞINDAN FİBERLE UĞRAŞACAĞINIZA 8MB interneti heryere ulaştırsaydınız yine herkes çok mutlu olurdu ama siz daha 8 i getiremediniz fiberi getiriyorsunuz.

 • İsmail25 Mart 2013

  Sorunun giderildiği yönünde buraya yazı yazmadan önce arayıp bir sorsaydınız daha iyi olurdu sorun aynı şekilde devam ediyor ve hiçbir değişiklik yapılmadı evet sorun daha da arttı 2400kbps gelen hız 1900lere düştü sorunları yazı ile çözmeye çalışmak yerine icraatle çözmeyi denerseniz çok sevinirim.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön