02 Mayıs 2013

Ttnet Hızım Devamlı Yavaş!

5 yıldır internet cafe işletiyorum, 1 sene önce dükkan değiştirdim ve yeni abonelik aldım adres değişikliğiyle uğraşmamak için ama bir senedir 8 mb aldığım paketimde hiç memnun değilim, devamlı yavaş devamlı sorunlar müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı oluşturuyorum 5 dakika geçmeden cebime mesaj yolluyorlar arıza kaydınız kapanmıştır diye bu kadar kötü bir teknik destekten yoksun bir firma görmedim.


Komple Lan kablolarını değiştirdim modemi değiştirdim sorun benden mi kaynaklanıyor diye dünyanın masrafı boşa gittiğine mi yanarsın hızın hala düşük olduğuna mı? Nasıl bir işletme anlayışıdır bu?

Ali 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön