20 Haziran 2014

TTNET Hızı Düşük!

Son 2-3 haftadır internet hızımda inanılmaz bir düşme var. Belli sitelerden yaptırdığım testlere göre sorun TTNET'ten kaynaklanmakta ancak TTNET'e bu konuda başvurduğumda "bizden kaynaklı değil, bir sorun yok gözüküyor" diyip baştan savma bir cevap verdiler.


Şu anda gecenin 2'sinde hız testi yaptım ve fiber internetim olmasına rağmen 1mb hızım var! Para ödüyorum ve paramla rezil oluyorum. Böyle kötü hizmet görmedim. En kısa zamanda düşünüyorum (taahhüt bitmeden bile geçebilirim) çünkü bu durum ilk değil ve biliyorum ki son da olmayacak. Para veriyorum ancak sürekli kalitesiz hizmet alıyorum. Bu sorun bu sefer de halledilmezse taahhüdü bozup ISP değiştireceğim.

Cihan 219 Okunma

Cevaplar

  • Cihan22 Haziran 2014

    Gerekli bilgilendirme yapılmadı. Şu anda sorun yok, sorun olunca arayın çözelim dendi. Resmen başlarından savdılar.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön