29 Ağustos 2013 #1982228

TTNET Hızı Altyapınız Desteklemiyor Diyerek 9 Mbps'den 4 Mbps'e İndirdi!

Hızım 4 mb'den yukarıya çıkmıyor. Aylardır hatta seneyi bulan Sayısız kez M. Hizmetlerini arayışımda verdikleri hep aynı yanıt; 'bulunduğunuz bölge daha yukarısını desteklemiyor'


Madem durum budur, peki daha önce aylarca nasıl 8 hatta 9 mb. hıza eriştim hiç kesintisiz üstelik! Aynı paketle. Ve hızım hiç düşmedi. Sonrasında bölgesel olarak altyapı çalışması adı altında birçok yerin net hızı düşürülmüştür. Bu çalışmayla birlikte 9 mb'i bulan hızım 3-4 mb.den yukarı çıkmamıştır.


Hız yükseltimi yapmak ellerinde fakat bunu ısrarla yapmıyorlar! Önce AKK sonra bu sorun! Yıllarca kullandığım Türk Telekom ve TTNET'e bağlı kalmamın hiçbir nedeni kalmamış anlaşılan.

Muratsani 60 Okunma

Cevaplar

  • Muratsani02 Eylül 2013

    Tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön