04 Kasım 2014

TTNET Hız ve Taahhüt Sorunu

Defalarca TTNET'le irtabata geçtiğim halde hız problemim giderilmedi. Yanlışlık yoksa hattımı nisan ayında aktif hale getirdim ve o günden beridir sorunum devam etmek. Bu süreçte defalarca destek hizmetiyle iletişime geçtim, her seferinde uzaktan online destek aracılığıyla sorunu gidermeye çalıştılar ancak genel bir arıza olduğu söylendi görüşmelerimizde evet bunca zamandır süre gelen genel bir arıza.

TTNET bu konuda yeterli değil demek ki. Bir başka sorunumda hattım aldığımda bana telefon hattı dahil aylık 58,00 liralık bir ücret ödeyeceğim söylendi ve ne yazık ki bu konuda da yanıltıldım. Bu konu için de onlarla irtibata geçtiğimde böyle bir tarifenin olmadığı söylendi.

Abdullah 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön