25 Ağustos 2015

TTNET Hız ve Sürekli Yaşanan Bağlantı Sorunları

Yaklaşık düzenli olarak 3 ay veya daha fazladır kullanmış olduğum İnternet paketimde kopma veya hiç kullanamama gibi sorunlar ile sürekli olarak arıza ve teknik destek almam rağmen bir düzelme olmamıştır.


TTNET firmasının prensibi olarak müşteri hizmetlerine arandığı zaman sorunun kendileri hariç her şeyde olabileceğini söyleseler de ısrar edilip gerekli altyapı kontrollerinin sağlandığı söylendiğinde. Müşteri hizmetleri bu kez sorunun kendilerinden olup olmadığını sahada bulunan teknik ekiplere yönelterek gerekli bilginin verildiği ve çalışma yapılarak sorunun giderildiğini bildirmektedir. Ertesi gün veya ilerleyen günlerde tekrar aynı sorun ile karşılaşmaktayım.

Niyazi 390 Okunma

Cevaplar

 • Niyazi28 Ağustos 2015

  Bağlantı hızı için arayan müşteri hizmetleri temsilcisi arkadaşınız ile görüşmemde sorunun giderildiği ve hızımın 8 MB sn.. olarak görüldüğü söylenmiştir. Eve geldiğim ve hız ölçümü yaptığımda hızımın 5.9 MB sn.. olarak gördüm. Peki ben bu hızlarda internet kullanacak olsam 8 MB internetimi ekstra para vererek ultra net 16 paketini niye aldım veya neden sattınız? Sorunum devam etmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Niyazi26 Ağustos 2015

  4 yıllık TTNET abonesiyim son 2 yıldır sorunları bitmek tükenmek bilmiyor. Hizmet sıfır, tam bir para tuzağı vaat edilen hizmet ve kalite artık TTNET te yok. Baştan savma müşteriyi kandırma odaklı bir çalışma yapılmaktadır. En kısa sürede ne demektir. 1 yıl mı? 1 ay mı? 1 bir gün mü? Neye göre hala 4 MB sn.. ile bağlantı kuruyorum. Gerekli tüketici heyetlerine başvurumu yapacağım. Ekspertiz ölçümü ile online bireysel sayfamdaki geçmiş abone hareketleri ile bunu ispatlayabilirim. Biraz saygı, aldığınız ücretin hakkını verin. Veremiyorsanız da reklamlarınızda insanları kandıracak vaatlerden uzak durun.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön