29 Nisan 2013 #1768371

Ttnet Hız Ve Sık Kesilme Problemi!

İnternet hizmeti uzun zamandır problemli.Daha önce 1mb olan hızımı,"8mb e kadar" a çıkarttım ve o günden itibaren sorunlar başladı. 8mb,7mb,6mb hep hayal olarak kaldı. 5mb hiç çalışmadı.uzun süre 700 kb civarlarında kullandım.Sonra şikayetlerim üzerine hızımı arttırdılar ama bu seferde kopmalar başladı.


En son 49 kb civarına kadar düştü ve sayfalar bile açılmıyordu.Israrlı şikayetlerim sonucu aylar(yıl diyebiliriz) sonra evimize bir ekip geldi ve detaylı incelemeyle 4mb hızını çalıştırdı.Fakat kesintiler hiç bitmedi.Arada 5mb e çıkıyor ve hemen kopuyor.Şu an 2 mb.

Serkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön