08 Temmuz 2013

TTNET Hız Ve Müşteri Temsilcileri!

İnternetimi Trabzon'dan Ankara'ya taşıdım ve sinyalimin açıldığı günden itibaren sorunlarım başladı. Başta internet bağlantımı yapamadılar Adsl ve internet ışığım yanmıyordu aynı gün içinde size dönüş yapılacak şeklinde müşteri temsilcisiyle konuştum ancak ne arayan oldu nede mesaj atan internetim bağlandığı günden beri 8 mb. kullanmam gerektiği halde 1 mb. bile kullanamadığımı TTNET hız testiyle teyit ettim ve müşteri temsilcileri her seferinde santral kaynaklı sorun var diyor ve çözüm bulamıyorlar.


Kapatmak istediğimde de taahhüt imzaladım için tazminat talep ediliyor ve sorun için en kısa zamanda size dönüş yapılacak durumun aciliyetini not alıyoruz deyip kapatıyorlar telefon paralarıyla keşke tazminatı ödeyip kapatsaydım.

Yiğit 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yiğit09 Temmuz 2013

    bnm için , ttnet=asla tercih etmiyeceğim tek firma....

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön