14 Şubat 2013

Ttnet Hız ve Kopma Sorunu Giderilmiyor!

2 seneden fazladır kullandığım internetimle ilgili ayda en az 4-5 defa arıza kaydı bırakıyorum,Net liimitsiz 8 kullanıcısıyım 1-8 arası gelmesi gereken hızım 0,80 geliyor müşteri temsilcileri ile görüştüğümde hattınız kaldırmıyor gibisinden cevaplar alıyorum.Kullanmaya başladığım ilk dönemlerde 5-6 hızına yaklaştığım dönemleri mumla arıyorum, son 1 senedir 2 nin üzerine çıktığını göremedim,geçen ay Ttnet ten bir yetkili gelip 10 tl bedel karşılığında ölçüm yaptı ve kutudan modeminize gelen kablo oksitlenmiş değiştirin dedi,aynı gün elektrikçi getirip 50 tl ödedim hattı değiştirdim,hattımda şuan sürekli kopmalar yaşıyorum hızım 0,80 den yukarı çıkmıyor. Şubatta verdiğim kayıt hala cevaplanmadı.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön