15 Mart 2013

Ttnet Hız ve Bağlantı Sorunları!

Öncelikle hız sorunundan bahsedeyim. Direk kablo yada kablosuz bağlantı farkı olmadan 1.5MBps hız alabiliyorum. 8MBps beklemiyorum, ama bu kadarı da tuhaf. 2 seneye yakın süredir kullanıyorum, 4MBps civarını zor görebildim. Satarken bunu söyleseydiniz, ona göre bir paket tercih ederim.


Bağlantı kopma sorunları ise aynen devam ediyor. Bağlantı loglarını incelediğinizde "uzun" bağlantıların ardından bir veya birkaç kısa bağlantı olduğunu göreceksiniz. O kısa bağlantılar "uzun" bağlantının koptuğunu ve internete tekrar bağlanılmaya çalışıldığını gösteriyor. Eğer kopma olmasa, 8-10 saatlik gerçek anlamda "uzun" bağlantılar görebilirsiniz. Eğer bu sefer sorunlarım halledilmezse iptal edeceğim.

Onur 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön