19 Eylül 2014

TTNET Hız Söylenenden Düşük!

Tarifemizin hızı 8 Mbps olduğu ve aynı apartmandaki diğer daireler bu hızı alabildiği halde sadece 2 mbps hız alabiliyorum. Aradığım halde sorunu çözemediler.

Alper 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Sabri Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alper20 Eylül 2014

    Şaka gibi arıza kaydı yaptırmadan önce 1.75 Mbps olan hızım şimdi 0.95 Mbps oldu.İlgili birim bu işten pek anlamıyor galiba...

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön