03 Mayıs 2013 #1776669

Ttnet Hız Sorununu Hala Çözemedi!

İnternet hız sorunum hala çözülmüyor. Beni arıyorsunuz size gelen bağlantı şebekeniz 2.5 km olduğu için hızınız 2 mbps olarak sabitlendi. Yüksek veremiyoruz yoksa bağlantınız düşüyor deniyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda saha dolabı kurulmasını isteyiniz.


Sorununuz çözülecektir. Dedi. Madem böyle bir şey var neden sorunumu çözmüyorsunuz. Biz para vermiyor muyuz ? Herkes 1 mbps hız alıyor. Nedir bu kazanç ? Sorununuz çözülmeyecek diye beri aramayın.


Benim bu sorunumu çözün. Saha dolabı gerekirse kurun. Cadde üstünde 2 3 sokak yukarıda bundan var. Ttney fiber kuracak böyle mi fiber vereceksiniz. Fiber olsaydı fiber alacaktım. Bu nasıl müşteri memnuniyeti. .

Ayhan 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön